Výsledky přátelských utkání Přibyslavic v létě 2015
Přátelská utkání Přibyslavic

Ani letos nevynechalo mužstvo mužů letní přípravu a odehrálo celekm čtyři přátelská utkání. Přinášíme vám přehled výsledků i hodnocení trenérů.

Muži "A" se po loňském neúspěchu připravují na nižší soutěž. Minimálně ročník 2015/2016 stráví v okresním přeboru OFS Třebíč. Během letní přípravy sehrálo mužstvo čtyři přátelská utkání. Bohužel už v přípravě jsme přišli kvůli zranění o několik hráčů, kteří budou dlouhodobě chybět. Ani v jednom utkání tak nenastoupila kompletní sestava, která by měla vyběhnout na trávník v nové sezoně.

Výsledky v přípravě spíše nahání hrůzu, než optimismus, který se před novou sezonou očekával. K přípravě se vyjádřil i trenér "A" mužstva Šimeček :

„Letní přípravu jsme začali 15.7. společně s hráči „B“ týmu. V prvních dvou týdnech jsme se zaměřili na oživení krátkodobé a dlouhodobé vytrvalosti a v následujících na součinnost jednotlivých řad a systém hry," nastínil program letní přípravy přibyslavický lodivod. „Odehráli jsme 4 přípravná utkání se střídavými úspěchy, ale je nutné poznamenat, že ve fázi přípravy nejsou výsledky tak důležité. Zejména vlivem dovolených, pracovních směn a také řady zranění (což nás bohužel doprovází již od jarní sezóny) jsme do většiny zápasů zapojili i některé hráče rezervního týmu. Někteří z nich nás velmi mile překvapili a pokud budou důslednější v návštěvách tréninkových jednotek, jistě s nimi budeme počítat i pro mistrovská utkání," prozradil Vít Šimeček.

"Jsme si vědomi, že následující mistrovská sezóna bude pro oba týmy – „A“ tým v Okresním přeboru i „B“ tým ve ÏII. třídě, velmi obtížná. Hráčů není mnoho a pracovní zaneprázděnost, zranění či jiné zájmy některých z nich často snižují motivaci pracovat ostatním. S tím se však musíme vyrovnat, není to problém pouze našeho klubu. Rádi bychom zejména na veřejnosti dobře reprezentovali naši obec a předváděli výkony, za které se nemusíme stydět," prohlásil přibyslavický trenér a prozradil rovněž svá očekávání od nové sezony. „Cílem „A“ týmu bude umístění kolem 5. místa s výhledem opětovného postupu do krajských soutěží v příštích letech. Cílem „B“ týmu bude bezproblémová záchrana v soutěži. Velmi důležitou podmínkou pro splnění těchto cílů je bezpodmínečné respektovaní stanovených klubových pravidel a také spolupráce trenérů obou týmu při nasazování hráčů do jednotlivých utkání,“ uzavřel velitel přibyslavické lavičky.

Výsledky přípravných utkání

Přibyslavice - Horní Újezd 4:3

Branky: Hruška 3, Samek I.

 

Rapotice - Přibyslavice 5:1

Branka: Kolman

 

Lipník - Přibyslavice 2:2

Branky: Karafiát M, Palát (pen.)

 

Koněšín - Přibyslavice 2:1

Branka: Palát (pen.)

 

Do připravných utkání zasáhli tito hráči: Svoboda K, Rozsypal, Picmaus, Karafiát M, Skrobikowski, Čejka, Carda, Palát, Samek I, Škorpík, Masopust, Karafiát J, Hruška, Kolman, Vrbka, John, Molák, Sekerka, Částka, Štveráček, Kučera

(VŠ)

 

Chceš dostávat novinky z tohoto okresu? Stačí zadat email a my ti pošleme ty nejzajímavěší!