Stará Říše trápila v poháru Jihlavu
Blízko překvapení byli v českém poháru fotbalisté Staré Říše. Ti přivítali prvoligovou Jihlavu. Domácí se na začátku druhého poločasu dostali do vedení, ale nadějný výsledek neudrželi a prohráli.
Domácí divizní fotbalisté velmi statečně bojovali, dokonce vedli 2:1, avšak nakonec v poháru končí, když svému prvoligovému soupeři podlehli 2:3.

Jihlava se po dvaceti minutách dostala do vedení, ale do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Úvod druhé půle se povedl Staré Říši, jenž se dostala do vedení.

Favorizovaní hosté překvapení nedopustili a dvěma brankami výsledek otočili. Ten rozhodující zaznamenal sedm minut před koncem Nerad. Do dalšího kola tak postupuje prvoligové mužstvo Jihlavy.