Pilníkov i Bernartice vstřelily po čtyřech gólech
V obou zápasech se také ani jednou neprosadili hosté. Pilníkov své vítězství potvrdil až ve druhém poločase.

Bernartice rozhodly už v první části, kterou vyhrály 3:0. Volanov vyhrál na hřišti v Radvanicích poměrem 2:0, obě branky vstřelil během prvních 45 minut. Nerozhodný stav byl po prvním poločase na hřišti v Libotově, kde nakonec hostující Chotěvice zvítězily poměrem 3:2.

Z&D stavby Okresní soutěž III. třídy mužů skupina A 6. kolo

Radvanice - Volanov 0:2 (0:2)

Branky: Smola, Soukup. Rozhodčí: Pelc. Bez karet. Diváků: 80.

Pilníkov - Lampertice 4:0 (1:0)

Branky: Kratochvíl, Kozaňák, Kužel, vlastní. Rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 1:3. Diváků: 60.

Starý Rokytník - Hajnice 1:5 (0:4)

Branky: J. Vlček - Patka 2, Poláček, Hejný, vlastní. Rozhodčí: Šiling. ŽK: 2:1. Diváků: 70.

Bernartice / Žacléř B - Černý Důl 4:0 (3:0)

Branky: Horváth 3, Zeman. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 2:2. Diváků: 100.

Libotov - Chotěvice 2:3 (1:1)

Branky: Fejk, Klazar - Krafek 2, Horák. Rozhodčí: R. Nývlt. ŽK: 1:5. Diváků: 60.

Chceš dostávat novinky z tohoto okresu? Stačí zadat email a my ti pošleme ty nejzajímavěší!