O nás

Kdysi dávno žili fotbalisté a trenéři, kteří si zapisovali důležité poznámky a statistiky ze zápasu na papír. Každý den si někteří vedli podrobné údaje jak ze zápasu, tak i z tréninku, a popsali více jak jeden blok (počet gólů, asistencí, vyhraných soubojů a pravidelná, poctivá účast na tréninku apod.). Jednoho dne jsme se rozhodli, že vše změníme, a uděláme statistiky online na internetu. Díky tomu hráči od útlého věku až po zkušené borce ušetří svůj čas vyhodnocováním svých statistik. Výsledkem je, že hráči mají vše podrobně a jednoduše zapsané v tabulkách a grafech po celou dobu své fotbalové kariéry a trenér má navíc přehled a užitečné informace k rozboru a strategii do dalšího utkání. Nejenom během sezóny, ale i na konci kariéry se může hráč zpětně podívat na svůj fotbalový život, který bude uchovaný i pro další generace. Věříme, že zde začíná neomezený potenciál pro český fotbal, který může sledovat vývoj hráčů již od malička a dále s nimi pracovat.
Staňte se také součástí Fotbalonu a časem se porovnávejte se svým synem či vnukem.Pusťte si naše promo video :)


Partner

Staňte se součástí Fotbalonu jako náš obchodní partner a pomozte umožnit posunout český fotbal kupředu. Nebráníme se jakkékoliv spolupráci.
Hledáme partnery napříč oblastmi - telekomunikační služby, zájezdy, sázkové kanceláře, média, dodavatele nápojů a další výrobce nebo poskytovatele svých služeb. Každému našemu obchodnímu partnerovi dokážeme nabídnout zajímavou spolupráci a exkluzivitu v daném oboru.
Těšíme se na naši spolupráci.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.
info@fotbalon.cz