Celkem nalezeno 48 novinek (Teplice)

A je po sérii bez gólu i bez porážky. Teplice padly s Mladou Boleslaví 1:2

Teplice – Dlouhých 282 minut trvala neprůstřelnost gólmana Grigara. Teplický fantom poprvé inkasoval až ve 4. ligovém kole. A rovn..

František Hrdlička, dlouholetý šéf FK Teplice, by se v sobotu dožil 60 let

Teplice – Poslední červencový týden roku 2014 byl horký, slunce pražilo od rána do večera. Pro Františka Hrdličku, dlouholetého ře..

Krupka vyhrála i druhý zápas a je první!

Krupka - Impozantní vstup do nové sezony krajského přeboru zažívají fotbalisté Krupky. Po vítězství 4:0 v Proboštově doma rozdrtil..

Začíná Tip liga! Pročtěte si pravidla soutěže, kupte si noviny a hrajte!

Teplice – V pondělí startuje podzimní Tip liga. Přinášíme vám pravidla hry, kupon pro 1. kolo najdete od pondělí v tištěném vydání..

Petr Rada v ráži. Impulzivní trenér se vrátil do ligy a hned pobouřil Teplice

Teplice – Je to prostě horká hlava. Vyhlášený bouřlivák Petr Rada neváhá seřvat své svěřence přímo na hřišti nebo se během zápasu ..

Kam o víkendu na fotbal?

Teplice – Na Teplicku o víkendu startují nejen nižší krajské soutěže, ale i okresní přebor a III. třída. Fanoušci si tak budou moc..

Fotbalové Blšany nebudou hrát ani v sobotu, v soutěži definitivně skončily

Blšany - Klub se během léta nedal dohromady, po dvou neodehraných utkáních přichází konec.

Ljevaković trefil v Jihlavě Teplicím tři body

Jihlava, Teplice – No to je fantazie! Tepličtí prvoligoví fotbalisté zvítězili v 5. kole nejvyšší soutěže 2:0 v Jihlavě a napravil..

Proboštov se potácí na dně tabulky bez vstřelené branky

Proboštov – Zápas 3. kola krajského přeboru mezi Proboštovem a Litvínovem rozhodla už 4. minuta, ve které se nádherně z velké dálk..

Derby skončilo překvapivě jednoznačným výsledkem

Proboštov – Překvapivě jednoznačným výsledkem skončil zápas 1. kola krajského přeboru mezi Proboštovem a Krupkou. Domácí Proboštov..

Krupka v přípravě porazila Chomutov 4:2

Krupka - Nedělní odpoledne patřilo v Krupce hokejbalu. Zápas mezi domácími Wizards a hosty z Chomutova, kteří si říkají Wolves, sk..

Srbice vyhrály bez boje, Blšany mají další ostudu

Teplice – Sokol Srbice začal nový ročník krajského přeboru výhrou nad Blšany. Kontumační. Klub slavného jména a prvoligové minulos..

Modlanský Baník oslaví v sobotu sedmdesát let od svého založení

Teplice – V Modlanech se v sobotu bude slavit 70 let fotbalového oddílu. Celý den bude na hřišti Baníku zasvěcen fotbalu, do víru ..

Boleslav je silná, musíme být opatrní! Varuje Ljevaković

Teplice – Dnes v podvečer se v Teplicích půjde na fotbal. Od 18.35 hodin hostí žlutomodří Mladou Boleslav. Dokáží prodloužit sérii..

Derby Proboštov - Krupka otevře nový ročník krajského přeboru

Teplice - Nový ročník krajského přeboru otevře derby zápas Proboštova s Krupkou. Hrát se bude v Proboštově a to už v půl třetí. „D..

Šmejkal věří, že se Teplice nevrátí z Brna s prázdnou

Teplice – Na Králově Poli v sobotu dojde na souboj dvou neporažených celků. Fotbalisté Zbrojovky vyzvou Teplice, které před týdnem..

Teplice vezou cenný bod z Brna, které téměř rok doma neprohrálo

Brno - Fotbalisté Brna navzdory výrazné územní převaze ve druhém poločase remizovali ve 3. kole první fotbalové ligy s Teplicemi 0..

Pohárová labutí píseň Teplic? Higway to Hell!

Králův Dvůr – Úspěšný ligový vstup do sezony pošpinili vyřazením z tuzemského poháru. Už ve 2. kole fotbalového MOL Cupu došlo na ..

Udělám vše pro to, abychom Spartu porazili, říká Otto Urma

Teplice – Talentovaný fotbalista Teplic se po dvou letech vrátil do nejvyšší české ligy. O víkendu nahrál na vítězný gól na Dukle...

Den D je tu! Na Stínadlech se čeká plné hlediště a fotbal jako řemen

Teplice – Hned ve 2. kole české nejvyšší fotbalové soutěže se bude na Stínadlech servírovat oblíbené menu teplických fanoušků – so..