Celkem nalezeno 19 novinek (Vyškov)

Bošovice zachraňovaly remízu v samém závěru

Vyrovnanou partii odehrály Bošovice proti Mouřínovu. Hosté se krátce po přestávce dostali do vedení, ale náskok až do závěrečného ..

Pacanda skóroval, ale body to nepřineslo

Výborně rozehrané utkání nedokázaly Vícemilice dotáhnout do vítězného konce. Radslavice dokázaly otočit nepříznivý výsledek z 0:2 ..

Okresní přebor v Křenovicích táhne

Nejvíce fanoušků chodí na fotbal do Křenovic. Aktuální lídr okresního přeboru se pyšní průměrem nad 150 fanoušků na zápas...

Derby o první místo nabídlo pět branek

Dramatický byl duel o první místo ve III.A třídě mezi Opatovicemi a rezervou Drnovic. Domácí vedli o tři góly,ale v závěrečných mi..

Ve III.třídách vede střelecké tabulky Andrla

Třináct branek v sedmi zápasech dokázal vstřelit Luboš Andrla z Němčan a je nejlepším střelcem.

Zápas o první místo rozhodla jediná branka

Vyrovnané utkání dvou prvních týmů rozhodl krátce před přestávkou přesnou střelou Zdeněk Ultrich.

Divoké výsledky v nejnižší třídě Vyškovska

Ve čtyřech zápasech IV.třídy, skupiny B ve vyškovském okresu, padalo celkem hodně branek. Vyjma jednoho zápasu, vstřelila mužstva ..

Bošovice se vrátily do čela tabulky

Nového lídra má III.B třída na Vyškovsku. Na první místo se po výhře nad Zbýšovem posunuly Bošovice. Na nejvyšší příčky vydrží min..

Pacanda nejlepším střelce okresního přeboru Vyškovska

Po šesti odehraných kolech je na čele tabulky střelců Milan Pacanda s náskokem dvou tref před svými pronásledovateli.

Vážany B si připsaly šestou výhru

Nejlepší útok a druhá nejlepší obrana soutěže. To je vizitka lídra IV.třídy, skupiny B. Vážany zůstávají jako jediné stoprocentní...

Béčko Opatovic čeká na první body

Opatovicím patří v tabulce poslední místo s druhým nejhorším útokem a dokonce nejhoší obranou v soutěži. Poslední zápas a sedm obd..

Vážany B dosud neztratily ani bod

Lídrem nejnižší soutěže na okrese Vyškov jsou Vážany nad Litavou B. Mužstvo má plný bodový zisk a v posledním utkání nadělilo Kobe..

Vysoká porážka Habrovan v Pačlavicích

První poločas rozhodl o vysoké výhře domácího týmu, kterému se podařilo šestkrát skórovat. Druhý poločas už se prakticky jen dohrá..

Dva hattricky a deset branek v Křižanovicích

Diváci v Křižanovicích si v neděli přišli na své. V duelu dvou týmů ze samého spodku tabulky padlo celkově deset branek a také dva..

Drnovice si vyšláply na první Křenovice, Lukeštík dal čtyři góly

Loni skončily Křenovice na třetím místě, letos zatím celou soutěž vedou. Horní polovina tabulky je ale hodně vyrovnaná. Sobotní du..

Velešovice B podruhé za sebou nedaly gól

Vstup do sezóny se jim povedl a v úvodních dvou kolech získaly po bodu. Pak jako by se přestalo dařit a záložní mužstvo Velešovic ..

Kobeřice nastřílely Otnici devět branek

Ještě v loňské sezóně hrála Otnice nejnižší krajskou soutěž, ale byl z toho sestup. Letos nastupuje jen v okresním přeboru, kde to..

Petula se blýskl čtyřmi góly

Vyškovská nejnižší třída přinesla vysokou výhru Rašovic nad béčkem Velešovic. Hrdinou utkání byl domácí Michal Petula, který skóro..