Celkem nalezeno 19 novinek (Jihomoravský kraj)

Nevídaná přestřelka v Lovčicích

Patnáct branek v jednom utkání bylo k vidění v Lovčicích. Domácí tým přestřílel soupeře z Křepic v poměru 8:7.

Krajský přebor nadále vede stoprocentní Bzenec

Jako nůž máslem zatím prochází letošní sezónou Slovan Bzenec. V sobotním zápase už to byla pátá výhra z pěti zápasů a pojištění pr..

Další překvapení v poháru. Slavičín vyřadil ligové Slovácko

Další ligista je vyřazen z českého poháru. Do další fáze se nepodařilo proniknout Slovácku, které ve Slavičíně střelecky vyhořelo ..

Dostálek připravil Mutěnice o bodový zisk

Fotbalisté Mutěnic slibně rozehráli další zápas krajského přeboru, ale v končném zúčtování na body nedosáhli. O vítěznou trefu se ..

Bzenec potvrdil pozici lídra krajského přeboru

Ve středu byla na programu předehrávka 14.kolo KP. Dosavadní lídr soutěže ze Bzence zvítězil na hřišti brněnské Sparty a vyhrál i ..

MSK Břeclav se utkala s katarským Al-Ahli SC

V rámci rakouského soustředění se katarský klub utkal dvakrát s jihomoravskými týmy. Minulou středu remizoval s prvoligovou Zbrojo..

Hubená výhra Ratíškovic a porážka Rohatce

Čtyřmi zápasy pokračovala 1.A třída. V domácím prostředí urvaly výhru jen Ratíškovice a Rakvice. Dubňany vybojovaly jen body na pů..

Čtyři zápasy nabídla 1.B třída Jihomoravského kraje

Dvě výhry domácích, jedna remíza a jeden úspěch hostujícího mužstva. To byly výsledky sobotních zápasů v nejnižší krajské soutěži...

Druhé kole krajského poháru bylo rozlosováno

Ve čtvrtek bylo rozlosováno 2.kolo krajského poháru. V osudí bylo celkem šestnáct týmů, největší zastoupení měl s dvanácti účastní..

Sestava Rousínova doznala několika změn

Oproti jaru došlo v mužstvu ke změnám ať v kolonce odchodů tak i příchodů. Mužstvo opustila jen dvojice fotbalistů.

Do Tasovic přivedli tři nové tváře

Divizní Tasovice přivítali ve svém kádru před začátkem sezóny tři nové hráče. Opačným směrem pak zamířila dvojice fotbalistů. ..

Derby rozhodla penalta v poslední minutě

Dubňany čekal po sestupu z krajského přeboru první zápas v 1.A třídě a hned derby proti Ratíškovicím. Utkání bylo bohaté na góly a..

Kyjov deklasoval nováčka z Mikulova

První A třídu skupinu B otevřel čtvrteční duel Kyjova s Mikulovem. Domácí tým porazil nováčka jednoznačně 5:0, když se do střeleck..

Hroznová Lhota před startem 1.B třídy

V minulé sezóně skončila "Hroznovka" na čtvrtém místě a letos by chtěla tento úspěch minimálně zopakovat. Ostrý start ji čeká již ..