Volanov na hřišti Lampertic zabodoval a za výhru 0:4 putovaly body k němu.

V Kuksu se vytahovaly žluté karty, Malé Svatoňovice doma zvítězily

Prosečné nestačilo na hosty ze Svobody, a na svém hřišti prohrálo poměrem 1:4.

V Radvanicích padl pouze jeden gól, v Černém Dole šest

V Chotěvicích diváci viděli nerozhodný zápas, který musel rozhodnout penaltový rozstřel.

Libeč rozstřílela Horní Maršov, Prosečné vyhrálo v Borovnici

Horní Maršov, který do Libče zajížděl, si po 90 minutách hry odvážel porážku 0:6.

Ve Starém Rokytníku i Pilníkovu viděli diváci po jedné brance

V jedenáctém kole okresní soutěže Z&D stavby si mnoho gólů diváci neužili.

V desátém kole okresní soutěže vítězily domácí týmy

Prosečné zvítězilo na domácí půdě nad Chvalčí 3:2, ačkoliv po první půli byl stav nerozhodný 1:1.

Volanov zvítězil před domácími diváky, v Chotěvicích rozhodly penalty

Volanov vedl již po prvním poločase rozdílem dvou gólů. Další dva přidal v druhé polovině a doma vyhrál 4:0.

Borovnici to proti Kuksu nestřílelo, ve Svobodě zvítězila Chvaleč

Hráči Kuksu zajížděli na hřiště Borovnice, která ale utkání nezvládla a po první části prohrávala již 0:2.

V Lamperticích se diváci dočkali branky až při penaltách

Pokutové kopy musely rozhodnout utkání Lampertic proti Bernarticím. Po bezbrankové základní hrací době byly v penaltách šťastnější..

Chvaleč porazila Borovnici šesti brankami, Libeč zvítězila nejtěsnějším rozdílem

Borovnice zajížděla na hřiště domácí Chvalče, odkud ale odjela bez bodů a navíc se šestigólovým přídělem. Sama nevstřelila ani jed..

Radvanice rozstřílely Černý Důl sedmi góly

V osmém kole okresní soutěž se proti sobě postavili týmy Radvanic a Černého Dolu. Již po prvním poločase bylo rozhodnuto o vítězi...

Rtyně i Kocbeře vyhrály stejným poměrem

Oba týmy zvítězily ve 14. kole okresního přeboru poměrem 4:1. Rtyně vedla již po prvním poločase, naopak v Kocbeřích se dařilo v p..

Nejvíce branek viděli diváci v Bohuslavicích

Třinácté kolo okresního přeboru mužů přineslo nejvíce branek v Bohuslavicích. Tam po základní hrací době byl stav 5:5 a rozhodnout..

Sobotka si hravě poradila s Třebechovicemi

Vrchlabí si na domácím hřišti poradilo s Hořicemi, které porazilo 2:0. Stejným poměrem vyhrála i Bílá Třemešná.

Třinácté kolo přineslo výhru Třebeši i Sobotce

Královéhradecký kraj má za sebou zápasy 13. kola krajské soutěže. Dvě utkání se musela rozhodnout až na penalty.

Žluté karty vytahovali rozhodčí ve Svobodě i Chvalči

Dolní Kalná prohrála na domácí půdě nad Malými Svatoňovicemi 3:4.

Ve Volanově i Lamperticích první poločas bez branek

Ve Volanově nakonec zvítězil hostující Pilníkov poměrem 3:2. Lampertice vstřelily dva góly a získaly tři body nad Starým Rokytníke..

Ve skupině B vítězily domácí týmy

Zajímavé výsledky přineslo 6. kolo B skupiny okresní soutěže Z&D stavby.

Pilníkov i Bernartice vstřelily po čtyřech gólech

V obou zápasech se také ani jednou neprosadili hosté. Pilníkov své vítězství potvrdil až ve druhém poločase.

Prosečné rozstřílelo na domácím hřišti Dolní Kalnou

Jasným výsledkem 4:0 po prvním poločase a konečným 8:2 rozhodlo Prosečné o třech bodech.