Celkem nalezeno 36 novinek (Strakonice)

Plán zimní přípravy Střelských Hoštic

Střelské Hoštice jsou dalším klubem ze strakonického okresního přeboru, který zveřejnil program jejich zimní přípravy. Kromě klasi..

Novoroční fotbalové zápasy v Katovicích a Dražejově

První den nového roku 2016 bude ve znamení mnohých novoročních zápasů. Ve strakonickém okrese se můžete přijít či přijet podívat n..

Kladivouni zvítězili na Vánočním turnaji v Oseku

V Oseku se dne 19.12. pořádal tradiční Vánoční turnaj, kterého se zúčastnilo šestnáct týmů, mezi nimi i Junior, Přešťovice, či Mir..

Mladší přípravka Junioru obhájila vítězství na Vánočním turnaji

Turnaj se konal ve Strakonicích a byl to druhý ročník za sebou ve kterém zvítězilo domácí družstvo, které nepoznalo za celý turnaj..

Góly jsou kořením fotbalu...aneb výběr nejdivočejších zápasů strakonického přeboru

O branky jde ve fotbale především a v tomto článku jsme pro vás vybrali z každého kola ten nejofenzivnější duel.

Představení klubů strakonického OP: SK Otava Katovice B

Béčko Katovic je stabilním účastníkem strakonického okresního přeboru a my se podíváme na tento tým trochu blíže.

Vánoční halový turnaj v Oseku

Těsně před Vánoci - 19.12. se bude v Oseku konat tradiční halový turnaj, letos se uskuteční již 8. ročník.

Poslechněte si novou hymnu Junioru

Poněvadž mají nyní v polovině prosince fotbalisté zasloužený odpočinek a aktuálních výsledků je pomálu, přinášíme vám v dnešním čl..

Ve III. třídě B to nejlépe střílí Chocholovi a Vávrovi

Radek Chochol z béčka Volyně i František Vávra z Drahonic vstřelili oba shodně osm branek a mají náskok jedné branky před třetím F..

Představení klubů strakonického OP: Sokol Malenice

V dnešním článku se podíváme blíže na třetí celek okresního přeboru Sokol Malenice, které letos oslavili 75. výročí od založení...

Představení klubů strakonického OP: FK Junior Strakonice

V tomto seriálu článků bych vás rád provedl mezi celky hrající okresní přebor na Strakonicku a seznámil vás s jejich historií i dů..

Mladší přípravka Junioru zvítězila na turnaji E.ON Beach Cup

Mladí strakoničtí fotbalisté se v listopadu zúčastnili zajímavého turnaje, který byl rozdělen na dvě části, z nichž jedna se konal..

Zdeněk Novák s 35 brankami vévodí tabulce střelců

Je autorem každého druhého gólu Poříčí ve strakonickém OP žáků a se soupeři rozhodně nemá slitování. Na druhém a třetím místě jsou..

Libějovice jsou divácky nejatraktivnějším lákadlem III.třídy B

Nejen, že jsou libějovičtí fotbalisté na prvním místě po skončení podzimní části, ale mají i největší návštěvy mezi kluby ze III.t..

Ve III.třídě A je nejlépe skórujícím hráčem Svoboda

Ačkoliv hraje Svoboda za Balvany, kteří jsou až v druhé polovině tabulky, tak je po podzimní části se sedmi zásahy první mezi stře..

Starší přípravka Junioru začala zimní ligu

Zimní liga se koná v Českých Budějovicích v nafukovací hale na Složišti a strakonické přípravce se ze tří zápasů podařilo zvítězit..

Ve strakonické III.třídě B vládnou Libějovice

Také III. třída B již má za sebou všechna podzimní kola a na čele jsou Libějovice před Drahonicemi. Na chvostu tabulky najdeme béč..

Nejvíce táhnou Balvani a Doubravice

Po první polovině odehraných zápasů ve III.třídě A jsou v čele tabulky návštěvnosti týmy Balvani Strakonice a Sokol Doubravice. Na..

Na Strakonicku to nejlépe střílí Caltovi

Po podzimní části je v okresním přeboru mezi střelci ve vedení suverén David Calta z Bavorova. K jeho 39 brankám se nikdo další an..

Sedm podzimních NEJ strakonického přeboru

Jelikož skončila první polovina okresního přeboru na Strakonicku a nastala tak trochu okurková sezóna, podíváme se na sedm nejzají..