Celkem nalezeno 26 novinek (Písek)

Rozpis zimní přípravy TJ ZD Kovářova

I když nyní fotbalové soutěže spí zimním spánkem, je nutno se pomalu připravovat na jejich jarní část. Nejinak je tomu i u klubů z..

Na Protivín B chodí nejvíce diváků

Ani první Putim, ani druhý Kovářov. Fanoušky II. třídy na Písecku nejvíce lákají zápasy béčka Protivína, na který chodí v průměru ..

Rozhovor s kapitánem Milenovic Ladislavem Novotným

V tomto rozhovoru nám odpovídal obránce, jenž letos nastupuje na pozici středního záložníka a bývalý kapitán Ladislav Novotný, hra..

Mladším žákům na Písecku vládnou střelci z klubu Čimelice/Mirovice

Hráči z tohoto klubu zabírají první čtyři příčky tabulky střelců. Až na páté příčce je konečně kanonýr z jiného celku a to Jan Káp..

Duo Králů v čele střelecké tabulky OP starších žáků na Písecku

Na prvním místě je Jakub Král z Mirotic, který vstřelil 17 branek a hned za ním se umístil jeho jmenovec Šimon Král, jenž má o tři..

Mladší žáci Hradiště C ve vedení

Okresní přebor mladších žáků na Písecku má za sebou deset kol a z pohledu na tabulku je jasné, že soutěž má dva hlavní lídry, Hrad..

Na kus řeči s Petrem Vašíčkem, trenérem Bernartic

Sokol Bernartice má za sebou velmi povedený podzim, je na druhém místě v I.A třídě a nejen o spokojenosti s dobrým umístěním nám o..

Pozvánka na Vánoční halový turnaj

Ve dnech 28. - 29.12. se bude v Písku konat tradiční halový turnaj, kterého se zúčastní týmy z několika věkových kategorií od mini..

Největší návštěvy chodí na Hrazánky

Ve III.třídě II.skupiny na Písecku jsou Hrazánky až na 5. místě, ale mezi diváky je o ně největší zájem. Na druhém konci tabulky n..

V píseckém okresním přeboru starších žáků vládnou Mirotice

Svoji první polovinu sezóny mají za sebou také starší žáci na Písecku a v čele najdeme Mirotice, které dosud neokusily jak chutná ..

Fotbalistky Borovan se zúčastnily Crazy Cupu

V Horním Žďáru se konal v polovině listopadu turnaj fotbalistek, kterého se zúčastnilo šest klubů a mezi nimi i Borovany...

Holub nejlepším střelcem na Písecku

Po skončení podzimní části píseckého okresního přeboru známe kromě kromě podzimního mistra mezi týmy i nejlepšího střelce a tím je..

Seznam internetových adres klubů z píseckého OP

Před nějakým časem jsme zde uvedli článek, ve kterém jsme vám přinesli odkazy na webové domovské stránky strakonického okresního p..

Tabulka píseckého okresního přeboru

O minulém víkendu se odehrálo poslední podzimní 13. kolo a my se tedy podíváme jak vypadá tabulka po tomto kole.

Ve 13. kole OP zvítězil Kovářov i Putim a přezimují na čele tabulky.

O víkendu bylo na programu poslední podzimní kolo. Favorité nezaváhali, naopak Skály si ani na závěr podzimu nespravily chuť a opě..

Pozvánka na poslední podzimní kolo píseckého okresního přeboru

V sobotu a neděli můžete navštívit na písecku 13.kolo okresního přeboru. Mezi taháky kola bude určitě patřit souboj druhého týmu s..

Putim přezimuje na prvním místě

Minulý víkend se odehrálo poslední podzimní 12. kolo v píseckém okresním přeboru a je na čase si první část soutěže zrekapitulovat..

V píseckém okresním přeboru padlo ve 12. kole 34 branek

Předposlední podzimní kolo okresního přeboru bylo velmi bohaté na branky. Největší zásluhu na tom měl zápas v Krči, kde padlo dese..

Ve II. skupině III. třídy kraluje Sepekov B

Jelikož jsme si již v minulém článku ukázali tabulku písecké I. skupiny, tak je třeba uvést i pořadí II. skupiny. Na čele bychom n..

Králova Lhota v čele III. třídy

Na přelomu října a listopadu skončila v píseckém okrese III. třída a na vrcholu tabulky bychom našli Královu Lhotu.