Celkem nalezeno 150 novinek ()

Frýdečtí zaskočili ligistu

Frýdek-Místek – O velké překvapení se málem postarali druholigoví fotbalisté Frýdku-Místku, kteří byli v generálce na ligu soupeře..

Fotbalovým klubům v kraji začíná sezona. Třinec a Frýdek čekají generálky

Jedenáct klubů z Moravskoslezského kraje se zapojí do úvodního kola národního poháru. A hned osm z nich se utká v regionálním soub..

ÚTERNÍ DENÍK: Speciální příloha ke druhé fotbalové lize

/VÍCE UVNITŘ/ Baník, Vítkovice, Třinec, Frýdek-Místek a Opava. Fotbalová národní liga bude v sezoně 2016/2017 pro Moravskoslezský ..

V sobotu půjde Deník na dračku!

Šestého srpna vychází tradiční barevná příloha Deník fotbalového podzimu, která je opět zdarma součástí vydání tištěné verze Deník..

Vendryně byla vítězem turnaje ve Smilovicích

Do sportovního areálu ve Smilovicích zavítaly fotbalové týmy z Vendryně, Nebor, Oldřichovic, aby společně s domácím celkem uctili ..

Třinečtí vyřadili z poháru Havířov

Ačkoliv divizní Havířov kladl velký odpor, druholigovému Třinci v postupu do druhého kola Mol Cupu nezabránil. Vítězství svěřencům..

Literák hrdinou zápasu

Frýdek-Místek – Pouze se čtrnácti hráči odcestovali fotbalisté druholigového Frýdku-Místku ke své generálce před začátkem Fotbalov..

ON-LINE: Mizérie, řádění fanoušků a bod. Češi remizovali s Chorvatskem

St. Etienne, Praha - "Pánové, musíme uspět," řekl zcela jasně trenér českých fotbalistů Pavel Vrba před druhým zápasem na Euro pro..

V Karviné se rozjela krajská fotbalová akademie

Karviná – Krajská fotbalová akademie, která začne začátkem nového školního roku v Karviné oficiálně fungovat, nabrala ve středu a ..

ON-LINE: Češi nevyhráli ani třetí zápas. Po porážce s Turky tým na turnaji končí

Lens - Poslední zápas ve skupině Češi nezvládli. Draví Turci dobře bránili, sebevědomě kombinovali a dvakrát se jim podařilo rozvl..

Fotbalová Liga NEAFO Senior je v půlce, vede Lom

Chomýž - Liga NEAFO Senior má za sebou po uplynulé neděli polovinu soutěže. Z titulu půlmistra se po 11. kole radují fotbalisté SK..

Fotbalisté Karlovic vyhráli okresní přebor

Fotbalové Karlovice zažily na konci jarní sezony velkou slávu. Vyhrály okresní přebor a po jedenácti letech se jim povedlo postoup..

Starší přípravka FC SO Bruntál vítězná

Bruntál, Mohelnice - Velmi dobře si vedlo družstvo starší přípravky FC Slavoj Olympia Bruntál na fotbalovém turnaji v Mohelnici, k..

V čele FK Krnov končí Antonín Hudský, předsedou je Marek Koraba

Krnovští fotbalisté si v příští sezoně zahrají krajský přebor. Ale není to jediná změna, který krnovský oddíl potkala. Ve funkci p..

Břidličná udržela krajský přebor, teď bude tým daleko silnější

Víkendovým duelem v Českém Těšíně zakončili fotbalisté TJ Břidličná své tříleté působení v nejvyšší moravskoslezské krajské soutěž..

Bruntálští do kraje nepostoupili, i tak panuje velká spokojenost

Fotbalisté Slavoje Olympie Bruntál dokráčeli v 1.A třídě až ke konečné stříbrné příčce.

Bruntál skončil druhý, stále však může postoupit do kraje

Šéf fotbalového klubu Slavoj Olympia Bruntál Jan Urban bilancoval uplynulou sezonu. A-tým skončil v I.A třídě druhý, béčko se z be..

Den
 s fotbalem ve Městě Albrechticích

V sobotu 2. července se na fotbalovém stadionu ve Městě Albrechticích uskuteční Den s fotbalem, který bude probíhat jako oslavy 70..

Tradiční Lord Cup v Rýmařově

Už se stalo v Rýmařově tradicí, že na konci fotbalové sezony se na fotbalovém stadionu koná fotbalový turnaj mládeže Lord Cup. Nej..

Fotbaloví dorostenci poměřili síly se soupeři v turnaji v Boříkovicich

Mladší dorost SO Bruntál sbíral zkušenosti na turnaji v Boříkovicich. Fotbaloví dorostenci Slavoje Olympie Bruntál sehráli na turn..