Celkem nalezeno 139 novinek ()

Mladším žákům na Písecku vládnou střelci z klubu Čimelice/Mirovice

Hráči z tohoto klubu zabírají první čtyři příčky tabulky střelců. Až na páté příčce je konečně kanonýr z jiného celku a to Jan Káp..

Vánoční halový turnaj v Oseku

Těsně před Vánoci - 19.12. se bude v Oseku konat tradiční halový turnaj, letos se uskuteční již 8. ročník.

Poslechněte si novou hymnu Junioru

Poněvadž mají nyní v polovině prosince fotbalisté zasloužený odpočinek a aktuálních výsledků je pomálu, přinášíme vám v dnešním čl..

Ve III. třídě B to nejlépe střílí Chocholovi a Vávrovi

Radek Chochol z béčka Volyně i František Vávra z Drahonic vstřelili oba shodně osm branek a mají náskok jedné branky před třetím F..

Představení klubů strakonického OP: Sokol Malenice

V dnešním článku se podíváme blíže na třetí celek okresního přeboru Sokol Malenice, které letos oslavili 75. výročí od založení...

Duo Králů v čele střelecké tabulky OP starších žáků na Písecku

Na prvním místě je Jakub Král z Mirotic, který vstřelil 17 branek a hned za ním se umístil jeho jmenovec Šimon Král, jenž má o tři..

Představení klubů strakonického OP: FK Junior Strakonice

V tomto seriálu článků bych vás rád provedl mezi celky hrající okresní přebor na Strakonicku a seznámil vás s jejich historií i dů..

Mladší žáci Hradiště C ve vedení

Okresní přebor mladších žáků na Písecku má za sebou deset kol a z pohledu na tabulku je jasné, že soutěž má dva hlavní lídry, Hrad..

Na kus řeči s Petrem Vašíčkem, trenérem Bernartic

Sokol Bernartice má za sebou velmi povedený podzim, je na druhém místě v I.A třídě a nejen o spokojenosti s dobrým umístěním nám o..

Pozvánka na Vánoční halový turnaj

Ve dnech 28. - 29.12. se bude v Písku konat tradiční halový turnaj, kterého se zúčastní týmy z několika věkových kategorií od mini..

Největší návštěvy chodí na Hrazánky

Ve III.třídě II.skupiny na Písecku jsou Hrazánky až na 5. místě, ale mezi diváky je o ně největší zájem. Na druhém konci tabulky n..

Mladší přípravka Junioru zvítězila na turnaji E.ON Beach Cup

Mladí strakoničtí fotbalisté se v listopadu zúčastnili zajímavého turnaje, který byl rozdělen na dvě části, z nichž jedna se konal..

Zdeněk Novák s 35 brankami vévodí tabulce střelců

Je autorem každého druhého gólu Poříčí ve strakonickém OP žáků a se soupeři rozhodně nemá slitování. Na druhém a třetím místě jsou..

V píseckém okresním přeboru starších žáků vládnou Mirotice

Svoji první polovinu sezóny mají za sebou také starší žáci na Písecku a v čele najdeme Mirotice, které dosud neokusily jak chutná ..

Libějovice jsou divácky nejatraktivnějším lákadlem III.třídy B

Nejen, že jsou libějovičtí fotbalisté na prvním místě po skončení podzimní části, ale mají i největší návštěvy mezi kluby ze III.t..

Ve III.třídě A je nejlépe skórujícím hráčem Svoboda

Ačkoliv hraje Svoboda za Balvany, kteří jsou až v druhé polovině tabulky, tak je po podzimní části se sedmi zásahy první mezi stře..

Fotbalistky Borovan se zúčastnily Crazy Cupu

V Horním Žďáru se konal v polovině listopadu turnaj fotbalistek, kterého se zúčastnilo šest klubů a mezi nimi i Borovany...

Starší přípravka Junioru začala zimní ligu

Zimní liga se koná v Českých Budějovicích v nafukovací hale na Složišti a strakonické přípravce se ze tří zápasů podařilo zvítězit..

Ve strakonické III.třídě B vládnou Libějovice

Také III. třída B již má za sebou všechna podzimní kola a na čele jsou Libějovice před Drahonicemi. Na chvostu tabulky najdeme béč..

Nejvíce táhnou Balvani a Doubravice

Po první polovině odehraných zápasů ve III.třídě A jsou v čele tabulky návštěvnosti týmy Balvani Strakonice a Sokol Doubravice. Na..