Celkem nalezeno 304 novinek ()

Mladíci pomohli kamarádovi, dres Sparty vydražil Lukáš Konečný

Ústí nad Labem - Benefiční futsalový zápas na podporu svého kamaráda, kterému nedávno zemřela maminka, uspořádali na hřišti v Ovoc..

Domácí premiéra! Fotbalisté Army chtějí skalp Sokolova

Ústí nad Labem – Zvítězit a odčinit porážku z úvodního kola letošní sezony Národní ligy! Takový je cíl fotbalistů Ústí nad Labem p..

Ústí n. L. – Tak takhle by to šlo! Fotbalisté Ústí nad Labem mají za sebou domácí premiéru v letošním ročníku Národní ligy a vyšla..

Krajský přebor zvedá oponu. Brná i Neštěmice chtějí uspět

Brná, Neštěmice – Se dvěma zástupci Ústecka odstartuje v sobotu nový ročník krajského přeboru v kopané. Sestoupivší fotbalisty Stř..

Brná – Nováčkovskou daň zaplatili fotbalisté Brné při své premiéře v krajském přeboru. Ač v poločase s Kadaní ztráceli 0:3, tak se..

Derby Proboštov - Krupka otevře nový ročník krajského přeboru

Teplice - Nový ročník krajského přeboru otevře derby zápas Proboštova s Krupkou. Hrát se bude v Proboštově a to už v půl třetí. „D..

Šmejkal věří, že se Teplice nevrátí z Brna s prázdnou

Teplice – Na Králově Poli v sobotu dojde na souboj dvou neporažených celků. Fotbalisté Zbrojovky vyzvou Teplice, které před týdnem..

Teplice vezou cenný bod z Brna, které téměř rok doma neprohrálo

Brno - Fotbalisté Brna navzdory výrazné územní převaze ve druhém poločase remizovali ve 3. kole první fotbalové ligy s Teplicemi 0..

OBRAZEM: Exdivizní Litvínov začal novou sezonu vítězstvím

Hrobce, Litvínov - Litvínovští fotbalisté, kteří v minulé sezoně sestoupili z divize, začali nový ročník krajského přeboru vítězst..

Pohárový nezdar už neřešíme, má jasno Veselý

Varnsdorf - Z pozice lídra FNL se v sobotu představí fotbalisté Varnsdorfu na půdě Táborska. Tam je nečeká rozhodně nic lehkého...

Vilémov chce po sestupu z divize okupovat horní polovinu tabulky

Vilémov - I když sestoupili z divize, jsou jediní zástupci v okrese, kteří hrají krajský přebor.

Tábor - Přes hodinu držel Varnsdorf bezbrankovou remízu na hřišti Táborska. Bodové naděje ale odvála 66. minuta, kdy domácí Presl ..

Vilémov – Takhle by se nám to líbilo. Vilémov potvrdil v prvním kole krajského přeboru fakt, že by měl patřit k tomu nejlepšímu, c..

Blšany se odhlásily z poháru, Údlice postoupily bez boje

Údlice – Problémy s kádrem, zdá se, přetrvávají v Blšanech. Chmelaři se odhlásili z poháru a jejich soupeř, fotbalisté Údlic, jdou..

Fotbalová divize: Chomutov začíná v Českém Brodě

Chomutov – Novou sezonu o víkendu odstartují fotbalisté FC Chomutov. A hned  v úvodním kole je čeká těžký soupeř. V sobotu od 17.0..

Velké Březno – Fotbalisté Jiskry se stali vítězi letošního ročníku tradičního Memoriálu Bohuslava Vejrycha a Václava Lukáše, který..

Pohárová labutí píseň Teplic? Higway to Hell!

Králův Dvůr – Úspěšný ligový vstup do sezony pošpinili vyřazením z tuzemského poháru. Už ve 2. kole fotbalového MOL Cupu došlo na ..

Křešice - Vítězem třetího ročníku fotbalového Memoriálu Petra Kořána v Křešicích se stal výběr pořádajícího oddílu, který ve finál..

Varnsdorf dostal v Písku tři góly a v poháru tak skončil

Písek – Moc dlouho se fotbalisté Varnsdorfu v MOL Cupu neohřáli. Svěřenci Romana Veselého v rámci 2. kola dostali prohráli v Písku..

Trápení trvalo poločas, pak Neštěmice ožily

Neštěmice - Roli jasného favorita na postup v prvním kole Poháru ÚKFS naplnili fotbalisté Neštěmic až po změně stran. Se soupeřem ..