Celkem nalezeno 426 novinek ()

Zbrojovka přestřílela Teplice, ale body si oba týmy dělily

Brno /FOTOGALERIE/ – Po odloženém úvodním kole nejvyšší soutěže s pražskou Slavií kvůli silnému dešti se fotbalisté Zbrojovky dočk..

Krumvíř zahodil v Kyjově dvě penalty. Bod domácím zachránil navrátilec Dufek

Kyjov – Ani přesný zásah navrátilce z Boršic Martina Dufka, který dres mateřského oddílu navlékl po dlouhých dvanácti letech, fotb..

Bzenec srazila chyba gólmana. V domácí divizní premiéře prohrál 0:1

Bzenec /FOTOGALERIE/ – Chyba brankáře Lukáše Maňáka připravila bzenecké fotbalisty o další divizní bod. Slovan v domácí premiéře p..

Parádní start. Hodonín vyhrál i v Uherském Brodě a je v čele divize

Hodonín – Fotbalisté Hodonína prožívají parádní vstup do nové divizní sezony. Jeden z aspirantů na postup do MSFL si po jednoznačn..

Krumvíř nedal v Kyjově dvě penalty

Mohli mít body tři, ale nakonec fotbalisté Krumvíře brali v Kyjově bod pouze jeden.

Velké Němčice začaly sezónu výhrou

V sobotu odstartoval okresní přebor Břeclavska jediným utkáním. Valtice nestačily v domácím prostředí na Velké Němčice a soupeři p..

Bzenec premiéru doma nezvládl

Nevydařenou domácí premiéru v divizná soutěži mají za sebou fotbalisté Bzence. Ve vyrovnaném utkání prohráli se Starou Říší 0:1. V..

Kouč Habanec se bál opakování historie, Zbrojovka ale v Mol Cupu splnila cíl

Slavičín /FOTOGALERIE/ – Kouč fotbalistů brněnské Zbrojovky si oddechl. Jeho svěřenci ve druhém kole Mol Cupu přehráli divizní Sla..

Trenér MSK Smrček: Každé utkání je pro kluky inspirací

Břeclav /ROZHOVOR/ – Svým aktivním koučováním nejde při utkání přeslechnout. V nové pozici trenéra MSK Břeclav je zatím Bohumil Sm..

Při karvinských šancích jsem v tunelu skákal, oddechl si hříšník Buchta

Brno /ROZHOVOR/ – Téměř celý poločas trnul v tunelu před kabinami a sledoval, jak se jeho brněnští spoluhráči v oslabení brání kar..

Habanec odmítá opakování loňského zkratu v Mol Cupu

Brno, jižní Morava – Jde o vedlejší soutěž, které řada týmů nepřikládá velkou důležitost. I fotbalový Mol Cup však přináší zajímav..

Divize je pro mě velká výzva, říká břeclavský útočník Musil

Břeclav /ROZHOVOR/ – Jeho střela byla ozdobou premiérového zápasu MSK Břeclav v letošním ročníku divize. A nakonec taky svěřencům ..

Břeclav vstoupila do divize vítězstvím, stačila jediná trefa

Břeclav – Šancí si vytvořili spoustu. Přesto se fotbalisté MSK Břeclav mohli strachovat o jednogólové vedení prakticky do poslední..

Druhý pokus na premiéru: Zbrojovka začíná ligu s nováčkem

Brno /INFOGRAFIKA/ – V sobotu už to snad vyjde. Fotbalisté Zbrojovky vyrazili s předstihem do Karviné, kde v sobotu od pěti hodin ..

Obměněnou Líšeň pro novou sezonu posílili útočníci s prvoligovými starty

Brno – Konec hostování a farem se Líšně výrazně dotkl. Ještě v minulé sezoně mohl brněnský klub v Moravskoslezské fotbalové lize ž..

Zbrojovka v oslabení udržela bod, v Karviné remizovala 1:1

Karviná /FOTOGALERIE/ - Nový kouč fotbalistů Zbrojovky Svatopluk Habanec zahájil prvoligovou etapu bodem. Brňanům před týdnem odlo..

Líšeň má bod. Zrzavý si na výlet ještě počká

Brno /FOTOGALERIE/ – Až čtyři minuty před koncem se fotbalistům třetiligové Líšně podařilo v úvodním duelu sezony proti Uničovu vy..

Fotbalisty Rosic nakoplo k domácí výhře až vyloučení Kršáka

Rosice u Brna – Sedm minut po přestávce to s domácí premiérou fotbalistů Rosic v novém ročníku divize D vypadalo špatně. Po druhé ..

Fotbalisté Znojma ve šlágru remizovali s Baníkem Ostrava 1:1

Znojmo /FOTOGALERIE/ – Velmi třaskavý a očekávaný duel zahajovacího kola druhé nejvyšší fotbalové soutěže svého vítěze nenašel. Ho..

Lacko už naplno trénuje a chystá se na zápas s nováčkem

Brno – O jednoho maroda méně hlásí brněnská Zbrojovka před druhým pokusem o start ročníku nejvyšší české fotbalové soutěže. „Matúš..