Často kladené dotazy

HRÁČ

Jak se mám zaregistrovat?

V pravém horním rohu klikněte na políčko Registrace. Vyplňte E-mail, Přihlašovací jméno a heslo, klikněte na „Registrovat se“. Nyní jste už zaregistrováni. Přihlašovací údaje naleznete v e-mailu. Po přihlášení najeďte na políčko MŮJ PROFIL a klikněte na Zaregistrovat se jako hráč. Vyberte ročník, ve kterém hrajete nebo jste hrál. Následně kraj/okres, soutěž a tým, ve kterém působíte. Pokud nejste uveden v seznamu, tak si sám všechny potřebné informace vypište a dejte PŘIDAT HRÁČE. Nyní kontaktujte svého správce/vedoucí karty klubu, aby vás spároval/přidal do týmu. Jestliže vaši kartu klubu nikdo nespravuje, napište nám na online chat nebo na e-mail info@fotbalon.cz.Může někdo jiný zapisovat mé statistiky?

Ano, může! Fotbalon má jedinečný systém díky kterému můžete pracovat i s hráči, kteří se doposud neregistrovali. Hráč se s profilem kdykoliv spárovat může spárovat kdykoliv v průběhu.
SPRÁVCE/VEDOUCÍ KLUBU

Jak se můžu stát správcem klubu?

Náš tým telefonicky kontaktuje zodpovědnou osobu za daný klub. Následně ověříme správnost uvedeného e-mailu a odešleme registrační údaje. Osoba, které přišel e-mail, může sama klub zaregistrovat nebo předat registrační údaje jinému odpovědnému člověku.

Chci zaregistrovat náš klub a ještě jsem nebyl kontaktován V tomto případě nám napište na e-mail info@fotbalon.cz nebo do chatu. Ve zprávě uveďte jméno, e-mail a klub, který chcete zaregistrovat.

JAK NA PRVNÍ REGISTRACI KLUBU?

V e-mailu obdržíte uživatelské jméno a heslo. Nyní se na naší stránce přihlásíte v pravém horním rohu „Přihlášení“. Do políčka Jméno zadáte vaši e-mailovou adresu např: klub@seznam.cz a následně Heslo. Pečlivě a správně si údaje vepište. Pokud se stane, že vám nepůjde se přihlásit, kontaktujte prosím náš tým na info@fotbalon.cz nebo na „chatu“ v pravém dolním rohu obrazovky a my už vám poradíme.

Nenašel jsem v menu všechny naše týmy Pokud jste po přihlášení nenašli všechny své týmy, tak nás prosím kontaktujte na uvedeném e-mailu info@fotbalon.cz nebo na chatu a uveďte název klubu. Následně vám všechny týmy přiřadíme tak, jak to má být.

VŠEOBECNÉ

Jak si změním heslo? Heslo si změníte v menu po přihlášení v poli „Nastavení účtu".

Proč ještě v naší lize nejsou vyplněny všechny výsledky? Průběžně se je snažíme vyplňovat, ale především věříme, že nám s tím pomůžou správcové klubů, a my se jim za to odvděčíme užitečnými, přehlednými a graficky zpracovanými statistikami .

Dívám se na sezóny a nevidím naši ligu Jestliže opravdu nemůžete najít vaši soutěž, tak nám zašlete rozpis sezóny v elektronické podobě, a mi ji uložíme. Pokud rozpis nemáte, přesto nás informujte, která soutěž chybí.