Frýdlant vyhrál po 50letech!!!
Dlouhých 50let trvalo než se fotbalisté Frýdlantu dostali zpět do krajského přeboru. Tento fotbalový klub zažil svoji největší slávu ve 40.letech minulého století. Od té doby se pohybuje jen v nižších fotbalových soutěžích.

Až nyní po 50letech se konečně povedlo postoupit do krajského přeboru. Zápas byl vyhecovaný a přinesl mnoho šancí a gólů. Zápas začal lépe pro hostující tým, který vstoupil do utkání s náporem 3. minuta, přímý kop a 0:1, takhle si domácí preméru určitě nepředstavovali. Hra se postupem času ale vyrovnala a po centru ze strany se domácím podařilo srovnat na 1:1. Hosté mohli jít několik minut poté opět do vedení ale zafungovalo staré dobré nedáš-dostaneš. 45.minuta a zbytečný gól do šaten 2:1. Hosté se tlačili dopředu ale inkasovali opět 70.minuta a 3:1. V 78.minutě využili hosté výhody pokutového kopu a snížili na rozdíl branky. Dvě minuty na to vyrovnali na 3:3!

Už se zdálo, že zápas skončí remízou, ale proti byl Plesar, který rozvlnil síť v 92.minutě přesnou střelou k tyči a zajistil tak vítězství v kraji po více jak 50letech!
Chceš dostávat novinky z tohoto okresu? Stačí zadat email a my ti pošleme ty nejzajímavěší!